You are currently viewing Znalazłam ofertę pracy w wywozie śmieci

Znalazłam ofertę pracy w wywozie śmieci

Szukam pracy. Dwa lata temu urodziłam dziecko i do tej pory nie pracowałam. Mam doświadczenie zawodowe. Pracowałam w biurze ale chciałabym poszukać czegoś nowego. Zależy mi na pracy z klientem.

Tani wywóz śmieci w Krakowie jest opisany

wywóz śmieciCenię kontakt z klientem i chciałabym się w tym rozwijać. W gazecie znalazłam ogłoszenie do biura firmy. Postanowiłam tam pojechać i osobiście złożyć moje dokumenty. Miałam takie szczęście, że dokumenty odbierał ode mnie sam właściciel. Firma ta ma siedzibę w centrum miejscowości Kraków i jest ceniona na rynku. Właściciel stwierdził, że ma teraz trochę czasu i jeśli się zgodzę może ze mną porozmawiać o tym stanowisku. Jak się okazało firma poszukuje osoby, która będzie przyjmowała zleceni ana wywóz i odbiór gruzu. Klienci przychodzą osobiście a także dzwonią przez telefon. Firma poza wywozem gruzu oferuje także wywóz i odbiór śmieci. Wywóz gruzu jest dokładnie opisany na stronie firmowej. Tak samo, jeśli chodzi o tani wywóz śmieci w Krakowie. Na stronie znajduje się także cennik. Klienci wiedzą jaki jest czas oczekiwania poszczególnych usług. Właściciel docenia gdy chętni pracownicy przynoszą dokumenty osobiście. Dlatego jeśli warunki pracy i płacy mi odpowiadają to mogę zacząć choćby jutro. Dla mnie to była bardzo dobra wiadomość. Dzieckiem zaopiekuje się moja mama a ja muszę zacząć się rozwijać. Poremontowy odbiór jest teraz bardzo poszukiwany przez klientów i firma, w której pracuje ma dużo zleceń. Koleżanka Marysia, z którą jestem w pokoju ma mnie we wszystko wprowadzić. Marysia rzeczowo wszystko mi tłumaczy.

Na początku program do przyjmowania zleceń wydawał mi się bardzo trudny ale teraz już powoli się z nim oswoiłam. Nawet obsłużyłam już kilka klientów przez telefon. Na początku się stresowałam ale z każdą rozmową jestem coraz pewniejsza.