You are currently viewing Busy Gdynia Niemcy i odwiedziny u siostry

Busy Gdynia Niemcy i odwiedziny u siostry

Moja siostra mieszka na stałe w Niemczech. Wyjechała tam ponieważ poznała swojego przyszłego męża, więc postanowiła się przenieść do jego kraju. Tam znalazła sobie pracę w zawodzie, urodziła dwójkę dzieci i dobrze jej się tam żyje.

Czy znajdę odpowiednie busy?

busyWiadomo, że skoro nie mieszkamy w tym samym kraju to nie odwiedzimy się często. Jest mi z tego powodu przykro, ponieważ zawsze byliśmy bardzo zżyte. Jednak najważniejsze jest dla mnie to, że jest szczęśliwa. Staramy się wykorzystywać każdą możliwość żeby się zobaczyć. Szczególnie są to święta, takie jak Wigilia czy Wielkanoc. Tym razem jednak przyjechałam do niej, ponieważ siostra miała urodziny. Musiałam zobaczyć czy są w tym terminie jakieś nowoczesne busy Gdynia Niemcy, żeby dojechać tam w dobrym terminie. Niestety, akurat tego dnia nie miałam dobrego połączenia. Musiałam poszukać czegoś innego. Sprawdzałam zatem czy są jakieś inne busy, które jadą przez jej miejscowość. Busy Słupsk Holandia nie jechały akurat podobną trasą, i siostra musiałaby mnie odebrać z innej miejscowości. Sprawdziłam także busy Koszalin Belgia ale one jechały w zupełnie inną stronę. Nie sprawdzałam zatem busów na podobnej trasie, aż przez przypadek wyskoczyły mi busy Koszalin Holandia i to było moje rozwiązanie. Nie tylko zatrzymywały się one w miejscowości siostry, ale także były o dobrej porze, więc wszystko było w najlepszym porządku. Nie musiałam nigdzie dojechać, a i siostra będzie miała łatwiej. Cieszyłam się, że ją zobaczę. Zapakowałam dobrze prezent, bo bałam się że coś się zbije i uszkodzi. Spakowałam też swoje rzeczy na weekend, bo nie chciałam wracać tego samego dnia.

Będziemy miały czas porozmawiać i spędzić czas razem. Z pewnością jak zawsze będziemy się świetnie bawiły. Mam nadzieję, że prezent jej się spodoba, długo go szukałam.