You are currently viewing Chcę wynająć samochody dostawcze

Chcę wynająć samochody dostawcze

Od kiedy wprowadziliśmy do obrotu nowy wyrób to jesteśmy zakopani zamówieniami po uszy. Ludzie w mojej firmie pracują na trzy zmiany a mimo to musiałem zatrudnić nowych pracowników.

Kontakt z firmą wynajmującą samochody dostawcze

wynajem samochodów dostawczych Wszyscy moi dostawcy przez cały czas są w terenie i ostatnio pojawił się nawet problem z samochodami, których najzwyczajniej w świecie mi zabrakło. Mój asystent podpowiedział mi, że Warszawie jest firma, która prowadzi skup samochodów dostawczych ale ich działalność jest bardzo rozszerzona, ponieważ można im zlecić także wynajem samochodów dostawczych. Temat mnie bardzo zainteresował, ponieważ pomoże mi to rozwiązać problemy z dostawami. Zleciłem zatem asystentowi, by zajął się tematem i załatwił mi cennik za wszystkie usługi. Podobno można tam również zlecić wynajem samochodów osobowych co również będzie przydatne, bo mój przedstawiciel ostatnio nie miał jak dostać się do klienta. Jego samochód był w warsztacie a naprawa się niestety przedłużała. Mój asystent to bystry chłopak, ponieważ już po godzinie dostałem od niego gotowy cennik na niedrogi wynajem samochodów dostawczych w Warszawie i mogłem skontaktować się z właścicielem firmy. Zamówiłem u niego osiem samochodów dostawczych, które odebrali moi kierowcy. Wynajem samochodów dostawczych nie kosztował mnie wcale tak dużo. Uznałem, że jak będę takie sytuacje w przedsiębiorstwie, to zawsze będę brał pod uwagę wynajem samochodów dostawczych. Facet, który prowadzi skup samochodów dostawczych nawet zaoferował, że chętnie odkupi moje pojazdy jak już uznam, że czas je wymienić na nowe.

Coś mi się wydaje, że nasza współpraca będzie na większą skalę i długi czasu. Dostałem nawet indywidualny cennik, który obejmuje wszystkie usługi. Dzięki tej firmie moje towary dotarły na czas do wszystkich moich kontrahentów w kraju.