You are currently viewing Kurs dla bezrobotnych i pranie dywanów

Kurs dla bezrobotnych i pranie dywanów

Jestem Karolina. Jestem bezrobotna od trzech lat. Urząd pracy w miejscowości Wrocław kieruje mnie na różne szkolenia i kursy ale nie dostałam jeszcze po nich żadnej propozycji współpracy w żadnej firmie.

Pranie dywanów i specjalny odkurzacz

pranie dywanówJestem w trakcie szkolenia z zarządzania firmą. Pan, z którym mamy zajęcia jest bardzo konkretny i bardzo ciekawie prowadzi zajęcia. Dzisiaj poinformował nas, ze wchodzi w życie nowe dofinansowanie i jeżeli przygotujemy biznesplan i opiszemy w nim dokładnie jaką firmę chcielibyśmy prowadzić i jakie zyski z tego można by otrzymywać to może uda nam się zdobyć takie dofinansowanie. Nie znam się na takich formalnościach ale moja córka jest w liceum i kojarzę że ona musiała taki biznesplan pisać za swoje zaliczenie. Usiadłam z nią wieczorem i poprosiłam żeby wytłumaczyła mi na czym to polega i jak powinnam to napisać. Córka wszystko mi powiedziała i na koniec zostawiła mi jeszcze książkę. Przeczytałam ją sobie przed snem i rano wstałam bardzo zmotywowana do działania. W nocy nie za bardzo mogłam spać. Cały czas zastanawiałam się czy m mogłabym się zając. Wpadłam na pomysł żeby otworzyć firmę, która zajmie się sprzątaniem i czyszczeniem dywanów i podłóg. To są rzeczy na których się znam. Mam swoje specjalne specyfiki dzięki, którym mój dom błyszczy. W biznesplanie opisałam czynności, którymi chciałabym się zając. Czyszczenie wykładzin świadczyłabym za pomocą specjalnego odkurzacza, którego mogłabym też wykorzystywać i robić nim pranie dywanów. Czyszczenie podłóg za pomocą specjalnego mopa ale także z tego co widziałam na internecie są także specjalne odkurzacze do czyszczenia podłóg za pomocą party.

Pranie tapicerki doradziła mi córka. Mówiła, że wielu rodziców jej znajomych korzysta z takich usług i w domu i w samochodzie.

Więcej na stronie http://www.strefaczystosci.pl