You are currently viewing Lekcja informatyki i naprawa komputerów

Lekcja informatyki i naprawa komputerów

Chodzę do liceum i bardzo mi się tu podoba. Mam miłe koleżanki, z którymi lubię spędzać czas i po lekcjach. Ostatnio mieliśmy mieć zajęcia informatyki. Ustawiliśmy się pod klasą, ale długo nikt nie przychodził.

Naprawa komputerów w szkole

Naprawa komputerów

Do sali weszło jakichś dwóch panów, którzy na koszulkach mieli napisane: naprawa komputerów Kraków, i zastanawialiśmy się o co chodzi. Za chwilę przyszła nasza pani, która powiedziała nam, że komputery się zepsuły, i możemy wejść i usiąść na miejscach, ale nie możemy przeszkadzać panom. Może uda im się szybko naprawić usterkę i będziemy mogli już mieć zajęcia na komputerach. Usiadłam i przyglądałam się jak taki serwis komputerów w ogóle działa. Zaglądali do skrzynek i sprawdzali, czy wszystko jest dobrze podpięte. Coś tam podokręcali i próbowali je uruchomić, ale nic nie działało. Powiedzieli, że padł główny serwer i zajęli się pracą na komputerze naszej nauczycielki. Wgrali od nowa jakiś program, i poczekali chwilę. Okazało się, że wszystko na całe szczęście ruszyło i mogliśmy już działać na naszych stanowiskach. Każdy miał przydzielone swoje stanowisko na cały rok zajęć. Tego dnia mieliśmy mieć projektowanie zaproszeń na święto naszej szkoły. Najlepsza praca wygrywała, i do tego dostawała ocenę celującą. Bardzo chciałam, aby to moje zaproszenie wyszło jak najlepiej. Starałam się, i widziałam, ze koleżanki ściągają ode mnie moje wzory graficzne. Byłam wściekła, to w końcu był mój pomysł. Przekręciłam monitor do ściany tak, aby mnie nie widziały, i zaczęłam wszystko od nowa.

Rysowałam gwiazdki i baloniki w edytorze, i dodawałam takiego sprayu, żeby się rzucało wszystko ładnie w oczy. Włożyłam w to tyle pracy, że mam nadzieję, że uda mi się wygrać. Nie mogę się już doczekać ogłoszenia wyników. Liczę, że moje zaproszenie wygra. 

Tutaj dowiesz się jak wygląda naprawa komputerów w Krakowie – www.dapanet.pl