You are currently viewing Market budowlany i tania zaprawa szybkowiążąca

Market budowlany i tania zaprawa szybkowiążąca

Niedaleko mojego domu powstał niedawno nowy market budowlany. W sumie jeszcze przed otwarciem całe miasto było całe w banerach reklamowych. Jakie to będą zniżki i promocje gdy tylko market się otworzy. Mnie to za bardzo nie interesowało.

Zaprawa szybkowiążąca w dobrej cenie

tania zaprawa szybkowiążącaW sumie nie wiem czego bym mogła tam szukać. Za to mój mąż ekscytował się bardzo tym otwarciem i tym, że market będzie tak blisko. On bardzo lubił majsterkować, jednak mieszkaliśmy w bloku i nie planowaliśmy budowy domu. No mi przynajmniej nic nie było na ten temat wiadomo. Mąż twierdził, że po prostu lubił oglądać takie rzeczy. No w sumie ja też lubię oglądać dużo rzeczy chodząc na zakupy i nie koniecznie muszę je mieć. Po hucznym otwarciu mąż namawiał mnie bym z nim poszła do tego marketu. Szczerze mówiąc bardzo mi się nie chciało i nie widziałam żadnego sensu by właśnie tam spędzić popołudnie. Jednak wiedziałam jak bardzo zależy na tym mężowi i zgodziłam się. Market był wielki i chyba dobrze wyposażony. W promocji był cement szybkowiążący 5 kilogramowy. No obojętnie jaka by nie była jego cena raczej by mnie nie zainteresował. Taki cement szybkowiążący był naprawdę w promocji, jego cena była podobno nawet połowę niższa niż normalnie. Nie dziwiły mnie więc tłumy, który przyszły właśnie po niego. Była też tania zaprawa szybkowiążąca w dobrej cenie. W miejscu z promocjami znajdowała się zaprawa zalewowa w wielkich workach. Także kupno cement szybkotwardniejący to była podobno niezła okazja. Doszłam do wniosku, że była to chyba jedyna taka promocja w moim życiu i ja nie dałam się na nic skusić.

W markecie był też dział z kwiatami i donicami. I przynajmniej w tym miejscu widać było u mnie lekkie zainteresowanie. Jednak donice te, które mi się podobały były naprawdę bardzo drogie, ich cena była dla mnie za wysoka. I tak naprawdę wyszliśmy z tego marketu z niczym.