You are currently viewing Nie wiem jaki poliwęglan wybrać? Czy kanalikowy będzie dobry?

Nie wiem jaki poliwęglan wybrać? Czy kanalikowy będzie dobry?

Cześć, mam na imię Ania. Niedługo w moim domu zacznie się wielki czas remontów. Bardzo się cieszę na te okoliczność, ponieważ o tych zmianach marzyłam już od wielu lat.

Poliwęglan kanalikowy dominuje w projekcie

poliwe?glan kanalikowyZanim jednak przyjdzie czas na konkretne działania muszę jeszcze podjąć decyzję w kilku ważnych sprawach. Słuchajcie moi kochani, za nic na świecie nie wiem, jaki poliwęglan wybrać? Mam do wyboru dwie opcje i obie podobają mi się tak samo bardzo mocno. W projekcie moich zmian przewidziane jest dobudowanie do ściany domu zamkniętej przejrzystej altany takiej, która będzie miła na suficie ogromne świetliki z poliwęglanu. Przede mną jednak leżą dwa projekty i nie mogę zdecydować, który z nich mi się bardziej podoba. W pierwszym projekcie główną role odgrywa poliwęglan lity. Altana w zamyśle ma być cała przeszklona, swoim wyglądem przypomina delikatnie szklarnię, czy też ogród zimowy. Jest prosty i elegancki. Drugi pomysł, to jednak zabudowane ściany i daszek z poliwęglanu, czy też świetlik. Ten projekt również mi się podoba, ponieważ zapewnia prywatność, a przez swój przejrzysty dasz wpuszcza ogromna ilość światła dziennego. W tym projekcie dominuje poliwe?glan kanalikowy do zadaszenia. Pytałam już chyba wszystkich moich znajomych i nikt nie potrafi rozstrzygnąć, które zastosowanie poliwęglanu jest lepsze. Dlatego też chciałabym zasięgnąć waszej opinii i zapytać was, jakie waszym zdaniem płyty poliwęglanowe bardziej wam się podobają, no i oczywiście, który projekt wybrać? Decyzję muszę podjąć do końca tygodnia, dlatego tez chciałbym, żeby wyrazili państwo swoje opinię do tego czasu.

Mam nadzieję, że nasza współpraca się powiedzie. Swoją wdzięczność okażę szczerym zaproszeniem na kawę w pięknej wybranej przez nas wspólnie altanie. Pozdrawiam serdecznie i czekam na opinie !