You are currently viewing Nowa moda – nowoczesne drony

Nowa moda – nowoczesne drony

Z roku na rok zmieniają się trendy. Tak, jak niegdyś rozpoczynała się moda na tablety czy smartfony, tak właśnie od niedawna panuje nowa moda ? na ?zabawkę? quadrocopter, czyli inaczej mówiąc ? dron.

Nowoczesne dron to obiekt pożądania każdego gadżeciarza

dronCzym on właściwie jest? Profesjonalnie nazywa się to bezzałogowym obiektem latającym, czyli po prostu latającym gadżetem, którym sterować można również za pomocą smarfona, tableta czy komputera. Jeszcze do niedawna zarezerwowane były wyłącznie dla wojska, dziś może je mieć każdy i to w coraz niższych cenach. Co mogą drony? Jest to w zasadzie zabawka dla dużych chłopców. Sklep z dronami oferuje jednak także nowoczesny dron z kamerą, który ma już wiele zastosowań. Dron taki przydatny jest do kręcenia nietypowych filmów z wysokości. Przydaje się również, by nakręcić film z miejsca, do którego nie dotarlibyśmy zwykłą kamerą. Można powiedzieć, że pod tym względem drony zrewolucjonalizowały media ? nie trzeba już posiadać lub wynajmować helikoptera, by nakręcić film z dużej wysokości, na przykład spojrzenie z lotu ptaka na marsz, dużą imprezę, itp. Drony walkera rodeo 150 polubiły również dzieci, jednak przyznać trzeba, że nie jest to odpowiednia zabawka dla nich. Bardziej sprawdzi się wśród młodzieży, która na pewno będzie się chętnie spotykać, by wspólnie podziwiać lot drona. Czy drony mają jakieś wady? Niestety nie jest to rozrywka dla wszystkich. Drony niekiedy mogą odstraszyć ceną, która dla sporej części społeczeństwa może okazać się zbyt wysoka. Wprawdzie można trafić także na modele z niższej półki cenowej, jednak ich niska cena zazwyczaj łączy się z niską jakością, więc nie warto wyrzucać, nawet niewielkich, pieniędzy w błoto.

Lepszym rozwiązaniem będzie już sumienne odkładanie pieniędzy na lepszy model, którym na pewno będziemy mogli cieszyć się przez długi czas.