You are currently viewing Praca przy dźwigu

Praca przy dźwigu

Już jako dziecko bardzo chciałem pracować, jako operator dźwigu. Praca przy dźwigu bardzo mnie fascynowała, ponieważ mój tata posiadał przez pewien czas swoją własną firmę świadczącą wynajem dźwigów i żurawi.

Wynajem dźwigów w Poznaniu

Wynajem dźwigówTa firma mojego taty znajdowała się w mieście, w którym się urodziłem wychowałem i które bez wątpienia jest moim miejscem na ziemi. Tym miastem mianowicie jest Poznań. Jest to, jak wspomniałem moje rodzinne miasto i kocham je nad życie. Żadne inne miasto na świecie nie fascynuje mnie tak bardzo, jak mój Poznań, dlatego planuje mieszkać tutaj przez całe moje życie. Jak byłem mały, to tata często wchodził ze mną na dźwig, co bardzo, ale to bardzo mi się podobało. Także po skończeniu technikum postanowiłem, że zrobię sobie uprawnienia na operatora dźwigu. Jak postanowiłem, tak i zrobiłem, na szczęście wszystkie egzaminy udało mi się zdać pomyślnie i dzięki temu mogę teraz świadczyć usługi dz?wigiem, co naprawdę bardzo, ale to bardzo mnie cieszy. Pracę udało mi się znaleźć praktycznie zaraz po ukończeniu kursu. Pracę zaoferowała mi duża Poznańska firma, która świadczy usługi dz?wigowe. Generalnie rzecz biorąc pracę udało mi się znaleźć dość łatwo, ponieważ w Polsce mało osób decyduje się na to, żeby pracować jako operator dźwigów, żurawi, czy innych właśnie tego typu maszyn. Ludzie się na to nie decydują, ponieważ taki egzamin po pierwsze nie jest taki łatwy do zdania, a po drugie praca takiego operatora nie jest pracą łatwą, a zarobki nie są takie wysokie w tym zawodzie, jak się ludziom może wydawać.

Poza tym w tym zawodzie logiczne jest, że nie można mieć lęku wysokości, a właśnie wiele osób cierpi na lęk wysokości, dlatego też po prostu wyklucza ich z wykonywania tego zawodu. Ja jednak bardzo lubię ten zawód, który wykonuję.

Polecamy: http://tomardzwig.pl