You are currently viewing Woski zapachowe pozostawią zapach na dłużej

Woski zapachowe pozostawią zapach na dłużej

Zapach wpływa na samopoczucie. Dzięki przyjemnym zapachom człowiek może się zrelaksować lub zmotywować. Cytrusowe zapachy pobudzają do działania. Zapachy cięższe, mocniejsze zazwyczaj relaksują.

Wosk zapachowy i inne pomysły

Aby cieszyć się zapachem można zapalić świecę lub skorzystać z wosku. Woski zapachowe dla każdego umieszcza się w kominku do tego przeznaczonym. Ogrzewa się wosk, ten się topi i uwalniają się z niego olejki eteryczne. Po odcięciu źródła ciepła wosk wraca do stanu stałego i można z niego później skorzystać. Warte do polecenia są woski Kringle Candle, obecnie na rynku można kupić wiele ich kompozycji zapachowych. Ze świec warto polecić świeczki woodwick, które są najwyższej jakości, posiadają drewniane knoty i są produkowane według tradycji. Ekonomiczniejsze, ale również dobrej jakości są świece yankee candle, które występują w wielu oryginalnych kompozycjach zapachowych. Można cieszyć się także zapachem podczas kąpieli. Kule do kąpieli występują również w wielu odsłonach. Są idealnym pomysłem na prezent. Wyglądają pięknie, gdyż są tworzone z dbałością o każdy szczegół. Uprzyjemnią każdą kąpiel. One także w swoich składach posiadają olejki eteryczne, oprócz tego mogą posiadać składniki pielęgnujące: odżywcze, nawilżające, odmładzające, ochraniające, regenerujące. Kule, musując barwią wodę. Niektóre mogą zabarwić wodę na kolor laguny, inne na kolor różowy. Do tego zapach zostanie na skórze i w pomieszczeniu. Zapach zrelaksuje lub doda siły. Zmysł węchu jest bardzo ważny, ale mało kto wie, że zapach może przynieść wiele korzyści. Relaks jest bardzo ważny i powinien być stałym punktem dnia.

Otulenie się zapachem, zatrzymanie się na chwilę, by się nim cieszyć wydaje się nic nie znaczącym gestem. Jednak taka chwila jest ważna, chwila odpoczynku dla siebie.