You are currently viewing Wypożycz auto na wakacje

Wypożycz auto na wakacje

Wakacje w Krakowie to był mój pomysł. Po pierwsze, dawno nie byliśmy w Polsce. Po drugie, jeszcze dawniej nie odwiedzaliśmy Krakowa. Po trzecie, dzięki lotnisku dotarcie z Wysp to dziś żaden problem. A jest co zwiedzać w Krakowie, co także wpłynęło na decyzję o przyjeździe.

Zwiedzaj w samochodzie z wypożyczalni

wypozyczalnia samochodow - krakowDojazd to jedno, ale poruszanie się na miejscu jest całkiem inną kwestią. W dodatku przyjechaliśmy w czwórkę, więc problem był o tyle bardziej skomplikowany. Na szczęście szybko udało się znaleźć ciekawy hotel w  niewielkiej odległości od ścisłego centrum. A jak się poruszać po mieście? W zasadzie to nie tylko po Krakowie, ale również poza, ponieważ w planie były też wypady do Wieliczki i Bochni. A więc doszliśmy do wniosku, że najsensowniejszym wyborem będzie auto z wypożyczalni. Zaczęliśmy więc wpisywać w Internecie wypozyczalnia samochodow – krakow i okolice pełne były ciekawych ofert, co bardzo nas ucieszyło. W końcu zdecydowaliśmy się na jedną z propozycji. Wybór aut mieli bardzo szeroki, a my potrzebowaliśmy czegoś na tyle pojemnego, by komfortowo mogły podróżować cztery osoby. W końcu wybraliśmy samochód, który mogliśmy odebrać od razu na lotnisku. Co za wygodne wyjście. Z bagażami wynajętym autem mogliśmy ruszyć bezpośrednio do hotelu. Poza tym po urlopie nie było kłopotu z oddaniem samochodu – także umówiliśmy się na lotnisku. A pobyt? Jeśli idzie o auto, nie było kłopotów, choć w przypadku jakiegokolwiek problemu mieliśmy gwarantowaną pomoc. Klimatyzacja, nawigacja i inne udogodnienia. Dzięki temu wszystkiemu wakacje uznajemy za udane.

Wypożyczenie samochodu na czas urlopu okazało się świetnym pomysłem. Dostaliśmy odpowiednie dla naszych potrzeb auto z wieloma funkcjami oraz udogodnieniami. Formalności związane z podpisaniem umowy, z odbiorem i oddaniem pojazdu nie trwały długo, co także oceniamy na duży plus.