You are currently viewing Botox czy kwas hialuronowy?

Botox czy kwas hialuronowy?

Od jakiegoś czasu chciałam dać mojej skórze kopa, ponieważ, zaczęła wiotczeć i nie była już taka młodzieńcza jak kiedyś. Zastanawiałam się, z jakiego zabiegu skorzystać, ponieważ nasz Toruń oferował ich bardzo wiele.

Kwas hialuronowy jest delikatniejszy

kwas hialuronowyCiężko było podjąć decyzję, więc wybrałam się do kosmetyczki na sprawdzenie stanu mojej skóry. Powiedziała mi, że na botox jest jeszcze za wcześnie raczej i na razie nie potrzeba mi aż takich ingerencji, bo nie jest ta cera w aż tak złym stanie. Z jednej strony mnie to ucieszyło, no ale z drugiej przecież i tak nie byłam zadowolona z jej wyglądu. Moje zmarszczki mimiczne mnie dobijały. Poleciła mi więc kosmetyczka niedrogi kwas hialuronowy Toruń, który jest o wiele delikatniejszy. Od razu powiedziałam, że jestem chętna, i bez dwóch zdań zapisałam się na zabieg, który miał się odbyć za dwa tygodnie. Nie mogłam się doczekać, aż nadejdzie mój termin, byłam bardzo podekscytowana aż będę mogła zobaczyć nową siebie. W pracy koleżanki chyba oszaleją z zazdrości, bo i na powiększanie ust się zdecydowałam. Wiem, że to szaleństwo, no ale jak już robić, to cały komplecik. Chcę znowu poczuć się jak kiedyś, jak mężczyźni się za mną odwracali wszędzie i podrywali mnie. Chciałabym, żeby znów spojrzeli na mnie tak jak kiedyś, bo bardzo lubiłam ten wodzący wzrok. No i w końcu nadszedł mój czas. Okazało się, że kosmetologia to coś w sam raz dla mnie. Spełniły się moje marzenia o cofnięciu się w czasie. Spojrzałam w lustro i zobaczyłam tę samą kobietę, która tak podobała się innym mężczyznom.

Ciekawe, co powiedzą koleżanki w pracy, bo zazwyczaj byłam taka nijaka i skromna, a teraz wyskoczę im w nowej odsłonie. Pewnie dla mnie będą miłe, ale na pewno nie podarują sobie różnych uszczypliwych komentarzy. Niech sobie mówią co chcą, i tak się nie będę tym przejmowała.