You are currently viewing Cotygodniowe sprzątanie czyli tania myjnia samoobsługowa

Cotygodniowe sprzątanie czyli tania myjnia samoobsługowa

Od dłuższego czasu mamy zwyczaj i raczej na dobre weszło nam w krew, cotygodniowego sprzątania. Nie mówię tutaj tylko o mieszkaniu, ale również o samochodzie, którego staramy się utrzymywać w nienagannej czystości.

Myjnia samoobsługowa i dobry cennik

myjnia samoobsługowaRobimy to tylko po to, aby codzienne podróże przebiegały nam komfortowo i odbywały się w czystym otoczeniu. Tym bardziej, że towarzyszy nam niesforny trzylatek, dla którego pojęcia trzymania nóg na dole i jedzenie w buzi, niekoniecznie są znane i zrozumiałe. Dlatego co tydzień myjnia automatyczna jest docelowym punktem. Tam, odpowiednie wyposażenie myjni pozwala nam na nie tylko szybkie przemycie karoserii z zewnątrz, ale również odkurzenie i umycie wnętrza samochodu. W ten sposób kwestię utrzymania bieżącej czystości mamy załatwione. Co jednak, jeżeli chcemy rzeczywiście umyć dokładnie samochód, wraz z felgami lub silniejszymi zabrudzeniami. Co kilka tygodni, zamiast na automatycznej, naszym celem staje się myjnia bezdotykowa. Wybieramy sobie miejsce, do którego jeździmy zawsze, ze względu na niewielkie kolejki i duży plac do sprzątania wnętrza. Tania myjnia samoobsługowa ma jeszcze dodatkowy atut, który sobie cenię. Skoro cenię, to mowa o pieniądzach. Sam decyduję, ile chce wydać na jednorazowe umycie oraz ile włożę w to czasu. Nie jestem skazany na program kosztujący krocie, a dające niewspółmierne efekty.

Poza tym, syn, z którym jeżdżę na tą czynność, bierze z niej wyjątkową radość, a skoro wszystkie elementy składają się na potrzebną i przyjemną wycieczkę, to staram się organizować ją jak najczęściej.