You are currently viewing Drzwi DRE do mieszkania

Drzwi DRE do mieszkania

Zrobiliśmy z żoną remont mieszkania. Byłem bardzo zadowolony z efektów szczególnie, że wiele rzeczy zrobiłem sam. Pierwszy raz sam położyłem płytki i wyszło mi to naprawdę dobrze. Myślałem zawsze, że jest to dużo bardziej skomplikowane a jednak nie było tak źle.

Nowe drzwi były koniecznością

drzwi dreNajpierw oczywiście widziałem jak kolega kładł płytki u siebie w łazience. Obejrzałem jeszcze kilka filmików na ten temat w internecie i czułem się wtedy jak prawdziwy fachowiec. Co prawda może nie szło mi to tak szybko jak przypuszczałem na początku. Jednak myślę, że zostało wszystko zrobione porządnie. Tak naprawdę dużo zaoszczędziliśmy na tym, że sam położyłem płytki i panele w innym wypadku nie wiem czy byłoby nas stać na nową kanapę. Chciałem jeszcze wymienić drzwi wejściowe bo te, które mamy teraz nie pasują do naszego odnowionego mieszkania. Na Śląsku znajduje się hurtownia drzwi taka z prawdziwego zdarzenia i postanowiłem tam pojechać i sprawdzić czy są jakieś promocje.
W hurtowni były drzwi porta, które widziałem już kiedyś w jakiejś reklamie telewizyjnej.
Były też tanie drzwi dre Śląsk, które od razu mi się spodobały. Wyglądały po prostu bardzo solidnie. Może nie były najtańsze, ale wyglądały tak, że mogę stwierdzić że pewnie będą nam służyć już na lata. Czasem lepiej jest jednak zapłacić więcej niż mniej i nie być do końca zadowolonym z zakupu. Taki montaż drzwi to dla mnie naprawdę chwila roboty. Nie raz w swoim życiu montowałem już drzwi. Te drzwi to będzie niespodzianka dla mojej żony, która jest teraz na szkoleniu. Jak wróci do domu to drzwi będą już zamontowane.

Nie wiem tylko czy jak zobaczy nowe drzwi to trafi do mieszkania. Żona po remoncie stwierdziła, że ma już dosyć kurzu i brudu. Dlatego ten montaż drzwi pod jej nieobecność to będzie naprawdę niespodzianka.