You are currently viewing Firma produkująca mieszanki gumowe poszukuje pracownika

Firma produkująca mieszanki gumowe poszukuje pracownika

Nazywam się Juliusz i prowadzę własną firmę produkcyjną. Początkowo zatrudniałem kilku pracowników, ale teraz firma funkcjonuje tak prężnie, że pracuje u mnie ponad stu specjalistów. Wszyscy moi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni i posiadają niezbędne kwalifikacje.

Stosowane mieszanki gumowe są najlepsze

wyroby-gumoweMoje wyroby gumowe znane są w całym województwie i posiadam sprzedaż na wysokim poziomie. Klienci bardzo cenią nasze płyty z gumy, które bardzo chętnie i dość często zamawiają. Ostatnio do produkcji wprowadziłem chodnik elektroizolacyjny, który stał się hitem. Nasza produkcja wtedy bardzo gwałtownie wzrosła, ponieważ każdy klient chciał zamówić nasz chodnik elektroizolacyjny w dużych ilościach. Do jego produkcji stosowane są najlepsze i godne polecenia mieszanki gumowe, co zapewniło mi tak ogromne zainteresowanie tym produktem. Uznałem, że skoro tak świetnie moje wyroby gumowe się sprzedają, to warto wejść na rynki w innych miastach. Stwierdziłem, że stworzę stanowisko pracy dla przedstawiciela handlowego, który będzie promował wszystkie moje wyroby gumowe oraz wszelkie dostępne płyty z gumy. Zatrudnię dodatkowego pracownika, który na pewno chętnie podejmie pracę w moim przedsiębiorstwie. Mam samochód osobowy, który może zostać przeznaczony na potrzeby tego stanowiska pracy. Od razu umieściłem ogłoszenie, że szukam przedstawiciela handlowego, który będzie sprzedawał wyroby gumowe na terenie innych województw. Na pewno nasz chodnik elektroizolacyjny będzie wszędzie wzbudzał zainteresowanie, więc nie będzie żadnych problemów ze sprzedażą.

Na moje ogłoszenie odpowiedziało bardzo dużo osób i poprosiłem Małgosię z kadr, ażeby zajęła się rekrutacją, ponieważ ja nie będę miał na to czasu. Dobrze, że jest takie zainteresowanie, ponieważ na pewno uda nam się szybko kogoś zatrudnić.