You are currently viewing Młody chłopak DJ-em

Młody chłopak DJ-em

Kiedyś chciałem iść do szkoły muzycznej, ale rodzice nalegali, by wybrał jakiś praktyczny kierunek, po którym znajdę jakieś stałe zatrudnienie. Tak też zrobiłem. Studiowałem ekonomię w Poznaniu i nawet świetnie sobie poradziłem.

Profesjonalny DJ w Poznaniu był wyłaniany

djMuzyka jednak od zawsze jest moją pasją i w każdej wolnej chwili całkowicie się jej poświęcam. Ostatnio próbowałem swoich sił jako dj na osiemnastych urodzinach mojego brata. Dzieciaki były zachwycone i mówiły, że nigdy się tak świetnie nie bawiły. Chciałem próbować wszystkiego, dlatego później grałem jako dj na studniówki i również moja osoba się spodobała. Jako dj na studniówki miałem dużo zaproszeń. Uznałem wtedy, że pójdę o krok dalej. Zaoferowałem się jako wodzirej na wesele i wrzuciłem wszystkie swoje wcześniejsze imprezy w portfolio, by pokazać, że się do tego nadaję. Pracowałem również jako konferansjer i jestem w stanie poprowadzić każdą imprezę. Marzę o tym, żeby w przyszłości był ze mnie najlepszy dj i zrobię wszystko, żeby to osiągnąć. Później grywałem jako dj na weselach oraz w klubach. Coraz bardziej czułem, że to co robię ma sens. Chciałem jeszcze więcej, dlatego zgłosiłem się do konkursu, gdzie wyłaniany jest najlepszy, profesjonalny dj w Poznaniu. Ze swoim doświadczeniem jako wodzirej na wesele oraz jako dj na studniówki wiedziałem, że mam ogromne szanse. Grywałem jako dj w klubach i świetnie sobie radzę jako konferansjer. Jeżeli uda mi się wygrać do dostanę roczny kontrakt na granie w jednym z najlepszych poznańskich klubów.

Dzięki temu będzie ze mnie znany dj w całym kraju i będę miał szansę na karierę międzynarodową. Muzyka jest moją pasją i granie to jest coś czego w życiu pragnę najbardziej. Dobrze, że nie porzuciłem swoich marzeń, które teraz zaczynają owocować. Jestem bardzo szczęśliwy.