You are currently viewing Najlepsze ubrania dla młodzieży

Najlepsze ubrania dla młodzieży

Postanowiłem otworzyć w naszym mieście fantastyczny sklep dla młodzieży. Chcę aby był w nim połączenie stylu, mody, sportu, pasji muzycznych, a przede wszystkim wolności, o którą tak młodzież zabiega. Ubrania powinny tę wolność manifestować dlatego do współpracy wziąłem najlepsze marki jakie znałem.

Cayler and sons, backyard cartel i inne marki

cayler and sonsPrzede wszystkim cayler and sons, tak ta firma od razu rzuciła mi się w oczy oglądając strony internetowe. Ta firma pozwoliła na wspaniałe wyniki sprzedażowe mojego sklepu, a cayler and sons, to firma która z przebojem weszła na rynek mody młodzieżowej. Tak właśnie myślę. Co prawda dzieciaki same zaczęły mi opowiadać, że jest taka firma jak backyard cartel, która bardzo im pasuje i też chcieliby w moim sklepie móc zakupić ich produkty. Okazało, się po miesiącu, że warto słuchać młodzieży. Zaprosiłem firmę backyard cartel i mój sklep zaczął napierać kolorów.
Dlatego na otwarcie nowej kolekcji przyjechał wielki gwiazdor muzyki młodzieżowej i zaśpiewał swoje przeboje, a na torsie widniała mu koszulka KOKA. Ten artysta był ambasadorem marki, więc koszulka KOKA też musiała się znaleźć w moim przybytku wolności w modzie. Później zacząłem planować co można zrobić więcej. Moja żona powiedziała, że na północy kraju widziała jak jedno dziecko miało świetną koszulkę, a była to carhartt koszulka. Sprawdziłem markę i okazało się, że jest to naprawdę doskonały krój, materiał i wzór. Zacząłem sprowadzać je do sklepu i carhartt koszulka również była dostępna w moim sklepie. Ostatnią marką z którą zacząłem współpracę była ta która robi świetne nakrycia głowy dla wyzwolonych, chcących świetnie wyglądać ludzi.

Czapka mitchell and ness, to było dosłowne zwieńczenie sukcesu mojego sklepu. W zasadzie mogłoby być, bo to tylko plany, jako marzenia.

Więcej o modnej odzieży na http://matshop.pl