You are currently viewing Pierwszy raz korzystam z royalty music czyli muzyka do reklamy

Pierwszy raz korzystam z royalty music czyli muzyka do reklamy

Koleżanka poleciła mi stronę z muzyką jakiś czas temu. Zalogował się na niej i dokonałam jednorazowej płatności. Royalty music to ciekawy pomysł na dostępny do wielu utworów. Wszystko jest legalne.

Muzyka do reklamy w wielu wersjach

muzyka do reklamyZ royalty free music korzysta bardzo wiele osób na całym świecie. Jeden utwór może być wykorzystany na rożne potrzeby do różnych mediów. Wiele osób może korzystać z tego samego utworu. Jednorazowa opłata nie zapewnia wyłączności. Ja do tej pory nie musiałam z tej strony korzystać ale pł roku temu zmieniłam prace i teraz będę miała możliwość żeby z royalty music skorzystać. Muszę przygotować krótką reklamę dla naszego nowego klienta. Mój szef dał mi szanse na samodzielna prace. Jeśli mój projekt się spodoba to dostane umowę na dużo lepszych warunkach niż obecne. Nie za bardzo umiałam z tej strony korzystać ale mam wielka motywację żeby jak najlepiej wykonać swoje zadanie. Muzyka do filmów została już przeze mnie znaleziona. Przesłuchałam kilka utworów ale żaden nie spodobał mi się na tyle żeby z niego skorzystać. Muzyka do prezentacji była za krótka i także nie pasowała do mojej koncepcji. W końcu w ostatniej zakładce znalazłam muzykę do reklam. Popularna muzyka do reklamy zawierała sporo utworów. Musiałam poświęcić trochę czasu żeby znaleźć odpowiedni utwór. Kiedy usłyszałam piosenkę od razu wiedziałam, ze będzie ona idealnie pasować. Przygotowałam całą reklamę. Miałam oczywiście kilka problemów ale kto ich nie ma. W trakcie samodzielnej pracy można się najwięcej nauczy c. byłam zadowolona z końcowego efektu. Byłam tez bardzo ciekawa reakcji mojego szefa i klienta. Zależało mi na ich zadowoleniu.

Okazało się, ze mój projekt reklamy się spodobał. Klient podpisał z nami umowę a ja dostałam spora podwyżkę i dużo lepsze warunki zatrudnienia.