You are currently viewing Praca w ubezpieczyczalni  i samochód z OC sprawcy

Praca w ubezpieczyczalni i samochód z OC sprawcy

Praca w ubezpieczalni była pierwszą pracą jaką dostałem po liceum, i jestem pewien, że zapamiętam ją do końca życia. Ludzi, których tam spotkałem nie zapomnę na pewno ? było to całe spektrum charakterów i dziwaczności, w pozytywnym oczywiście sensie.

Kiedy będzie potrzebny samochód z OC sprawcy?

samochód z OC sprawcyNie było napiętej atmosfery, przerzucania na siebie odpowiedzialności za błędy ani wyścigu szczurów. Nikt nie lubił tego co robiliśmy, ale przyjazna atmosfera rekompensowała nam wszystkie nasze trudności. Generalnie moim zadaniem było przyznawanie ludziom zwrotów za sprawny samochód z OC sprawcy  w Gdańsku, który wynajmowali sobie na czas naprawy swojej maszyny. Oczywiście w większości przypadków nie było problemów ? każda wypożyczalnia samochodów osobowych w Gdańsku wiedziała jakie panują pod tym względem przepisy i chętnie informowała o tym klientów. Jeśli ktoś przychodził więc do mnie i przedstawiał sytuację, w której w warsztacie stał jego stary grat z tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątego drugiego, a on wynajął sobie na dwa tygodnie nowiuteńkiego mercedesa, to nie patrzyłem na niego zbyt przychylnie. Zawsze sprawdzałem czy wypożyczalnia samochodów miała w swojej ofercie coś tańszego, i gdy okazywało się, że tak, z chęcią używałem tego jako argumentu. Oczywiście nie musiałem po to sięgać ? nawet gdy wypożyczalnia samochodów nie miała w ofercie niczego tańszego, to przecież w całym Trójmieście jak i generalnie na Pomorzu wypożyczalni było od groma. Jeśli ktoś chciał poczuć się jak prezes i jeździć nowiuteńką limuzyną, to mówiłem wprost, że my za to płacić nie będziemy.

Proponowałem wówczas, że możemy zwrócić koszt takiej kwocie, jaka byłaby na rachunku gdyby klient wziął z tej samej wypożyczalni samochodów auto jak najbardziej podobne do swojego uszkodzonego. Mając perspektywę trudnej batalii sądowej ludzie zwykle przyjmowali moją ofertę.