You are currently viewing Przedstawiciel handlowy drukarni

Przedstawiciel handlowy drukarni

Nazywam się Franciszek, mam dwadzieścia cztery lata i jestem przedstawicielem handlowym drukarni, której usługą jest również projektowanie wizytówek dla klientów. Zajmuję się pozyskiwaniem nowych klientów i odwiedzam różne miejsca, żeby ich zdobyć.

Praca dla drukarni

drukarniaDzisiaj znalazłem bardzo fajny salon kosmetyczny na osiedlu i zdecydowałem, że tam wejdę i zaproponuję wizytówki online, bo salon na pewno ogłasza się w internecie. W środku była przemiła kobieta lekko po czterdziestce, z którą bardzo dobrze się rozmawiało. Niestety, ale nie są jej potrzebne wizytówki online, ponieważ nie ogłasza się w internecie i nawet nie ma swojej strony. Przedstawiłem jej zatem wizytówki wzory, które miałem przy sobie. Zawsze mam laptopa, gdzie jest program do wizytówek i na bieżąco mogę przedstawić klientom wszystkie wizytówki wzory jakie posiadamy w ofercie. Włączyłem więc swój kreator wizytówek i razem z Panią Ewą zaczęliśmy przeglądać wizytówki wzory, które pasowały do jej salonu. Wybraliśmy wspólnie i przyjąłem od niej zlecenie. Widziałem, że kobieta się bardzo ucieszyła, ponieważ nie miała żadnej reklamy a dzięki temu będzie mogła rozdawać wizytówki, które trafią do większego grona kobiet. Umówiłem się z Panią Ewą, że następnego dnia rano dostarczę jej wizytówki wzory i będzie mogła działać. Lubię takich klientów, ponieważ doskonale wiedzą czego oczekują i co jest im potrzebne. W tym przypadku wiem, że dzięki współpracy z nasza firmą Pani Ewa odniesie większy sukces, bo na pewno zwiększy się liczba jej klientek.

Salon kosmetyczny Pani Ewy był ostatnim punktem jaki mi na dzisiaj został, więc wróciłem do firmy zostawić zlecenia i wróciłem do domu. Dzisiaj na kolację zaprosiłem Mariannę, moją koleżankę z pracy, więc muszę się postarać, żeby zrobić dobre wrażenie.

Polecamy: www.drukarniabielsko.pl