You are currently viewing Tanie ogrodzenia oczami blogerki

Tanie ogrodzenia oczami blogerki

Jakiś czas temu moja siostra kupiła swoje własne mieszkanie w centrum Bielska Białej na jednym z nowych osiedli. Są tam bardzo nowoczesne bloki, które są naprawdę bardzo fajne.

Tanie ogrodzenia pasowały idealnie

ogrodzeniaZaprosiła mnie ona do siebie na weekend i bardzo chętnie przyjęłam to zaproszenie. Kiedy przyjechałam do Bielska Białej to zauważyłam, że na całym osiedlu są bramy na parking strzeżony. Siostra mi o tym wspominała, ponieważ opowiadała, że automatyka do bram, która jest zastosowana jest bardzo wygodna, dzięki czemu chętnie wjeżdża na teren parkingu samochodem. Od drugiej strony były tanie ogrodzenia dla każdego z Bielska Białej, które idealnie pasowały do placu zabaw, który tam się znajdował. Oczywiście za tymi żywopłotami również były bramy, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim mieszkańcom. Od razu była widać, że jest to bardzo nowoczesne osiedle i cieszyłam się, że siostra tam właśnie kupiła mieszkanie. W jej bloku drzwi zewnętrzne miały doskonałe zabezpieczenia i był domofon. Wszystkie okna w całym budynku były plastikowe i było widać, że są świetnie wykonane. Kiedy siostra wpuściła mnie do środka, to podjechałam do niej na piąte piętro windą. Miałam spory bagaż i nie chciałam iść schodami. Kiedy dotarłam już na piętro to zauważyłam, że u siostry są zamontowane drzwi zewnętrzne antywłamaniowe, który miały rewelacyjne systemy zabezpieczeń. Nie ma szans, żeby ktokolwiek dostał się do środka. Mimo, iż na całym osiedlu zainstalowany jest monitoring, to w każdym mieszkaniu są drzwi zewnętrzne antywłamaniowe. W mieszkaniu było bardzo nowocześnie. Wszędzie były okna plastikowe, które były bardzo nowoczesne.

Ten dzień bardzo miło nam upłynął i dużo rozmawiałyśmy. Siostra ma mieszkanie dwupokojowe i spałam w pokoju dla gości. Bardzo chętnie ją jeszcze odwiedzę w przyszłości.