You are currently viewing Umówiłam się z przedstawicielem hurtowni odczynników chemicznych

Umówiłam się z przedstawicielem hurtowni odczynników chemicznych

Jestem Karolina Gajda. Pracuję w sklepie od czterech lat. Mój sklep znajduje się w centrum Poznania. Muszę do niego dojechać autobusem. Czasem się spóźniam parę minut bo w centrum zazwyczaj są korki.

Hurtownia odczynników chemicznych jest znana

hurtownia odczynników chemicznychMoja szefowa jest wyrozumiała. Kiedyś też tak się spóźniała póki nie przeprowadziła się do centrum z mężem i dzieckiem. Moja szefowa prowadzi sklep chemiczny od piętnastu lat. Szefowa współpracuje z bardzo znaną i cenioną hurtownią. Tania hurtownia odczynników chemicznych jest znana nie tylko na rynku lokalnym ale także na rynku zagranicznym. Hurtownia chemiczna ma bardzo dobre opinie. Ceny za produkty są stosunkowo niskie. Odczynniki chemiczne, które od nich szefowa kupują są bardzo dobrej jakości. Odczynniki są polecane do badań a także na użytek domowy. Odczynniki chemiczne. Które są przeznaczone do badań mogą zostać zakupione tylko przez firmy, które posiadają odpowiednie certyfikaty i zezwolenia. Zawsze przed sprzedażą muszę dokładnie sprawdzić te papiery. Odczynniki, które można stosować w domu można kupić bez żadnych pozwoleń. Hurtownia odczynników chemicznych zatrudnia bardzo przystojnych trzech przedstawicieli handlowych. Najbardziej spodobał mi się Piotrek. Już dzisiaj do mnie dzwonił, że niedługo będzie z towarem. Piotrek jest miły i zawsze uśmiechnięty. Tak też było i dzisiaj. Przywiózł odczynniki chemiczne i zapytał czy nie poszłabym z nim na kawę jutro po pracy. Na początku się wahałam ale zawsze nam się tak dobrze rozmawia więc zgodziłam się na nasze spotkanie.

Potkanie było rewelacyjne. najpierw trochę porozmawialiśmy o pracy. ja opowiedziałam jak sklep chemiczny wpłyną na moje życie. Natomiast Piotrek ma ogromną wiedzę i odczynniki są jego pasją. Sympatycznie spędziliśmy czas i umówiliśmy się w niedzielę do kina.