You are currently viewing Wystrój nowego domu i lustra na wymiar

Wystrój nowego domu i lustra na wymiar

Mam na imię Sabrina. Mam trzydzieści trzy lata i niedługo z mężem i dwójką naszych dziećmi będziemy przeprowadzać się do naszego nowego domu. Dom zbudowaliśmy w miejscowości Warszawa aby mieć blisko do rodziców, teściów a dzieci miały możliwość wyboru dobrej szkoły w przyszłości uczelni.

Lustra na wymiar z Warszawy do sypialni

lustra na wymiar Dom był już z zewnątrz ukończony. Pozostały prace wewnątrz domu. Nasi fachowcy doskonale wiedzieli jaką mamy koncepcję na wystrój i muszę przyznać, że byłam bardzo zadowolona z ich pracy. Do sypialnie i przedpokoju zamówiliśmy duże lustra na wymiar w Warszawie jak nam doradził specjalista dzięki nim przedpokój będzie sprawiał wrażenie że jest większy a w sypialni będzie nam się ładnie odbijać od nich światło. W pokoju do dzieci zamówiliśmy drzwi szklane. Na początku obawiałam się żeby takie drzwi nie popękały. Dzieci mają różne pomysły często trzaskają ale widziałam piękny projekt w internecie z takimi drzwiami i chciałam je przenieść do naszego domu. Fachowiec polecił mi szkoło hartowane na wymiar, z którego można wykonać piękne drzwi. Będą ślicznie prezentowały się w naszym wnętrzu a co najważniejsze mają być bardzo trwałe. Szkło hartowane na wymiar cechuje się tym, że spełnia wszystkie unijne normy a na dodatek jest nazywane szkłem bezpiecznym. Producenci dają gwarancję na ten materiał. Drzwi przesuwne wybraliśmy do kuchni. Lubie gotować więc jak będę chciała stworzyć coś pysznego i będę chciała zrobić to w tajemnicy przed rodzinką zamknę sobie drzwi i będę tworzyć. Zabudowy szklane znajda się w naszej łazience, która połączona jest bezpośrednio z naszą sypialną.

Zabudowy szklane są eleganckie i będą pasować do naszej sypialni. Za miesiąc w prowadzamy się do naszego domu. Już nie mogę się doczekać urządzania domu dodatkami, poduszkami i świecami.