You are currently viewing Fototapety czy naklejki na ścianę?

Fototapety czy naklejki na ścianę?

Chyba każdy doskonale o tym wie, że dzieci nie lubią nudy. Każdy, kto choć przez godzinę miał styczność z małym człowiekiem, przyzna, że po jakimś czasie dzieci nudzi wszystko, co codzienne i zwykłe ? powtarzane w nieskończoność te same zabawy, które z biegiem czasu chcą jakoś urozmaicać, obiad w jednym kolorze, bez żadnych nowych smaków.

Jakie zalety mają naklejki na ścianę?

naklejki na ścianę

Także i normalne, gładkie ściany w bezpiecznym i stonowanym kolorze mogą po pewnym czasie każde dziecko znudzić, w konsekwencji czego może ono zacząć ubarwiać ścianę w swój własny sposób za pomocą kredek czy mazaków, dodając ścianom żywych barw i radości. Te małe istoty zrobią wszystko, by świat ubarwić i stworzyć z niego coś, co choć w małym stopniu odpowiada ich bajkowym wyobrażeniem w głowie. Co wtedy zrobić i jak spełnić ich oczekiwania? Przed takim dylematem stawała na pewno nie raz każda matka czy ojciec dla których szczęście pociechy jest sprawą nadrzędną. Możliwości są dwie, jednak na pewno rozwiążą problem. Dobrym rozwiązaniem na ten problem mogą być naklejki na ścianę ? z ulubionymi bohaterami z bajek czy literkami, dzięki którym dziecko będzie mogło stawiać pierwsze kroki w swojej szkolnej karierze, poznając potrzebne znaki. Naklejki te jednak mają to do siebie, że kuszą, by je zerwać i poobracać w małych, dziecięcych rączkach lub po prostu po to, by mieć frajdę z odklejania czegoś i przyklejania ponownie. Innym i lepszym rozwiązaniem mogą być fototapety dla dzieci ? jest to o tyle dobre rozwiązanie, że istnieją także fototapety na wymiar, więc jest możliwość dobrania takiego rozmiaru, jakiego potrzebujemy na daną ścianę w pokoju naszego malucha. Fototapeta na wymiar ma też jeszcze jedną zaletę ? jest przyległa do ściany i płaska, tak więc dziecko nie będzie kuszone zerwaniem jej.

Zamiast tego zachwyci się wspaniałym widokiem, który będzie mogło widzieć codziennie ze swojego łóżeczka. I na pewno nie zagrozi mu nuda, bo dzięki obrazkom zawartym na fototapecie nie będzie chciało jej ubarwiać. A ? nawet jeśli ? fototapetę można po prostu zerwać.