You are currently viewing Jak zostałem prezesem zarządu przy wynajmie samochodów dostawczych

Jak zostałem prezesem zarządu przy wynajmie samochodów dostawczych

Opowiem wam o tym jak fantastycznie można rozwinąć swój interes w naszym kraju. Wszystko zaczęło się w Krakowie, w mieście marzeń, duchów i perspektyw. Moja wypożyczalnia samochodów dostawczych była bardzo niewielka.

Wynajem samochodów dostawczych i mój biznes

wynajem samochodów dostawczych W zasadzie prowadziłem wynajem samochodów dostawczych mając ledwo pięć aut. Jednak trafiłem wówczas w jakąś niszę, sam się wówczas tego nie spodziewałem. Bardzo szybko moja wypożyczalnia samochodów dostawczych stała się jedną z wiodących regionalnych marek. Kraków zawsze rozpoznawał auta, jeżeli wypożyczalnia samochodów dostawczych je wypuszczała na trasę. Po paru latach, otworzyłem oddział w Bydgoszczy i tam wypożyczalnia samochodów dostawczych również bardzo szybko ściągnęła wielu klientów. W zasadzie od samego początku moja wypożyczalnia samochodów dostawczych była wtedy jedną z największych w regionie. Super, dlatego też nie zwlekałem zbyt długo i w mieście Łódź, moja wspaniała wypożyczalnia samochodów dostawczych uzyskała status firmy godnej zaufania klienta. Nic tylko iść do przodu, dzięki takim motywacyjnym głosom. Tak, jak wiecie moim ostatnim miastem okazał się Lublin. Moja wypożyczalnia samochodów dostawczych stała się spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, w której jestem prezesem zarządu. Tak, kto by pomyślał, że mała wypożyczalnia samochodów dostawczych z Krakowa stanie się taką wielką firmą. Jestem z tego dumny, że wierzyłem do końca, że prowadząc wynajem samochodów dostawczych w krakowie można zbić fortunę, tylko trzeba być konsekwentnym i mądrym.

A przede wszystkim trzeba zawsze słuchać się rad ludzi dobrej woli. Wielokrotnie brałem pod uwagę konstruktywne uwagi na temat tego jak moja wypożyczalnia samochodów dostawczych funkcjonuje. Dobrze, dzięki temu, wyszedłem. Sami możecie mi przyznać i zobaczyć.