You are currently viewing Mój mąż to najlepszy notariusz na Ochocie

Mój mąż to najlepszy notariusz na Ochocie

Z całą rodziną mieszkamy w wielkim domu w Warszawie na Mokotowie. Mój mąż z zawodu to notariusz, który pracuje w centrum Warszawy i jest ceniony w swoim środowisku.

Najlepszego notariusza znajdziecie na Ochocie

NotariuszDo męża należy kancelaria notarialna w Warszawie, która jest uznawana za jedną z najlepszych w mieście. U męża zresztą dużo osób ubiega się o staż czy pracę. Ostatnio był u niego inny notariusz, ponieważ słyszał, że mój mąż to najlepszy notariusz – Ochota, który pracuje dla jakiejś firmy z pytaniem, czy mąż nie przyjąłby go do pracy. Niestety, ale mąż ma już cały skład i póki co nie jest mu nikt więcej potrzebny. Pewnego razu to nawet przyszedł jakiś sąsiad i opowiadał, że jego syn to świetny notariusz z Mokotowa i na pewno przydałby się do pracy u męża. Maż jednak grzecznie odmówił sąsiadowi i wrócił do swoich codziennych obowiązków. Mąż zażartował, że notariusze w Warszawie mnożą się na potęgę i każdy chce u niego pracować. No, nie ma się co dziwić, jego kancelaria notarialna w Warszawie jest najlepsza i każdy dałby wszystko, żeby tam trafić. Mąż ciężko zapracował na sukces swoją ciężką pracą i determinacją. Na początku pracował jako zwykły notariusz w centrum, gdzie była firma podatkowa i zarabiał dużo mniej niż teraz, ale każdy od czego musi zacząć. Teraz mąż zarabia poważne pieniądze i dzięki temu na wiele nas stać. Co roku wyjeżdżamy na urlop za granicę a w ferie jeździmy w Alpy na narty. Jeżeli chodzi o mnie, to przez wiele lat pracowałam jako księgowa w jednej z Warszawskich firm, ale po sukcesie męża postanowiłam zostać w domu, aby opiekować się dziećmi. To była bardzo dobra decyzja. Mam dużo wolnego czasu na realizację swoich pasji, które bardzo sobie cenię.

Mąż wspiera mnie we wszystkim. Dziś na kolacji ma być jakiś ważny klient, więc zamówiłam jedzenie z najlepszej knajpy w Warszawie i kupiłam drogiego szampana.