You are currently viewing Praktyki i zasilacze led

Praktyki i zasilacze led

Jestem studentem informatyki. Studiuję na ostatnim roku na wydziale w Warszawie. Nasze studia mają dobrą renomę. Muszę odbyć praktyki w jakieś firmie żeby zostać dopuszczonym do obrony. Praktyki mają trwać miesiąc.

Zasilacze led  mają różny pobór mocy

zasilacze ledW tym czasie nie mamy żadnych zajęć i ćwiczeń. Mamy dodatkowy czas żeby pisać swoje pracę magisterką. Uczelnia nie załatwia nam praktyk. Musimy sami sobie poradzić. To takie przygotowanie żeby w przyszłości umieć znaleźć sobie pracę. Udało mi się nawiązać współpracę z producentem żarówek led. Producent oświetlenia led nie potrzebuje informatyka na stałe ale zgodził się żebym odbył tak miesięczne praktyki. Właściciel powiedział, że u niego w firmie wiele osób robiło praktyki z mojej uczelni i wie jaki program muszę odbyć. Dwie osoby zostały po praktykach i pracują do dzisiaj. Miałem nadzieję, że może ze mną będzie tak samo. Chciałem znaleźć stałą pracę. Nie mieszkam z rodzicami a stypendium, które otrzymuje jest niskie i muszę żyć bardzo oszczędnie. Producent oferuje swoim klientom żarówki led. Można od niego kupić także taśmy led, które są bardzo wysokiej jakości. Producent sprzedaje także zasilacze led. Zasilacze led mają różne mają różny pobór mocy. Każdy z nich jest energooszczędny. Dzięki temu klienci mogą obniżyć swoje rachunki za prą a tym samym wspierać środowisko w którym żyjemy. To bardzo ważne w dzisiejszych czasach. Importer oświetlenia led często przyjeżdża do naszej firmy.

Miałem okazję z nim rozmawiać, bo popsuł mu się laptop jak przedstawiał u nas wyniki sprzedaży i zostałem oddelegowany o naprawy. Bardzo podoba mi się praca w tej firmie i chętnie po studiach się tu zaczepie jeśli będzie dla mnie miejsce. nawet nie wiem kiedy miesiąc zleciał. Zostałem dopuszczony do obrony pracy magisterskiej.