You are currently viewing Sesja zimowa i systemy erp

Sesja zimowa i systemy erp

Siema no, od razu mówię, że sesja we wrześniu będzie do zaliczenia. Uwaliłem u kilku maruderów, ale wasz ulubiony programista, ze wszystkim sobie poradzi. Teoria i system b2b, to zawsze była moja pięta achillesowa, sami dobrze wiecie.

Systemy erp – muszę sobie z nimi poradzić

SYSTEMY ERPProgramowanie erp e commerce szło mi jak krew z nosa, naprawdę nie wiem, jak się do tego zabrać. Mój kumpel, który zdał wszystko w terminie zerowym napisał już komercyjny erp dla budownictwa, dzięki temu nie dość że zaczyna nowy rok od października, to jeszcze mnóstwo pieniędzy zarobił. Zazdrość. Na początku produkowałem takie najprostsze odoo erp, ale żaden z projektów nie ujrzał światła dziennego. Fatalnie się z tym czuje, bo to wszystko wynika z lenistwa a wiem ile tacy profesjonalni programiści będą zarabiać w przyszłości. Znacie już opern erp? Fajna sprawa, można podpatrzeć, ale słabo z sugerowaniem, bo kosa z mojego roku od razu rozpozna plagiat. Jest tak dobry, że po samym stylu pisania kodu, jest w stanie dopasować go do autorów. Sam jest jednym z wiodących programistów biznesowych w Polsce, a system b2b ma w małym paluszku. Dla niego erp e commerce był już znany, zanim w kraju pierwszy przedsiębiorca o tym pomyślał. Niby idol, niby godny podziwu, ale to taki domator z kotem, podobno nigdy żadnej laski, nawet na studiach nie miał. Może zamiast erp dla budownictwa, zacząłby tworzyć oprogramowanie do mierzenia biustonoszy, czy stringów. Dobra, nie idę tą drogą, bo nie wrócę. Mam książkę odoo erp dla bystrzaków i zabiorę się jeszcze dzisiaj za czytanie na ten temat. A chciałem już kończyć, a tu sms od Mirka, który znalazł swój autorski open erp i stwierdził, że skoro go nigdzie nie pokazywał, to może mi go odsprzedać za lemoniadkę.

W porządku, będę miał jedno z głowy, pomyślałem, ale lemoniada okazała się żartem i zażądał zbyt wysokiej kwoty. Poszedłem po rozum do głowy i wziąłem się za naukę, a erp e commerce opanuje w tydzień, tu wam to przyrzekam. Liczę na fajne fotki z waszych wakacji, wy farciarze przebrzydli. Cześć i chwała!

Strona, która pomogła mi w naucę: ideaerp.pl