You are currently viewing Rodzinne wakacje w hotelu w Bydgoszczy

Rodzinne wakacje w hotelu w Bydgoszczy

Odkąd tylko pamiętam rok w rok ojciec zabierał całą naszą rodzinę na wakacje w różne miejsca w naszym kraju. Przez ostatnie sześć lat zwiedziliśmy całe polskie wybrzeże, góry lasy i jeziora.

Najlepszy hotel w Bydgoszczy

HotelNie wiedząc co jeszcze możemy oglądać, postanowiliśmy zwiedzić również zwykłe polskie miasta. Padło na Bydgoszcz. Osobiście czytając w Internecie nie wiedziałem co dokładnie będziemy tam oglądać przez tydzień, ale stwierdziłem, że raczej nudzić się nie będę. Niezależnie od tego gdzie byśmy nie pojechali na wakacje zawsze było fajnie i ciekawie. Ojciec zawsze potrafił zorganizować nam czas nawet jak padał deszcz. Zawsze graliśmy w gry planszowe, karty czy organizowaliśmy turnieje szachowe. Hotele w Bydgoszczy które mijaliśmy były naprawdę wypasione, ale nie wiedzieliśmy czego się spodziewać po stronie, w której wynajęliśmy noclegi w Bydgoszczy. Okazało się, że martwiliśmy się niepotrzebnie ? nasz hotel Bydgoszcz był po prostu idealny. Po zameldowaniu się od razu poszliśmy zwiedzać Bydgoszcz. Stary rynek był naprawdę bardzo ładny ? widać było, że ludzie, którzy go projektowali naprawdę się przyłożyli do roboty. Restauracja, którą odwiedziliśmy była naprawdę na najwyższym poziomie. Do hotelu wróciliśmy późnym wieczorem i zaraz położyliśmy się spać. W hotelu jednocześnie odbywały się dwie konferencje, ale nie wiem czego dotyczyły. Jedna była chyba odnośnie bydgoskich stowarzyszeń dermatologów, druga była spotkaniem jakiejś firmy. Jednak w tej Bydgoszczy coś się działo. Hotel bardzo mi się podobał, tak samo zresztą jak i całe miasto.

Wiedziałem już, że będę tęsknił za tym miejscem gdy wyjedziemy ? pochodziliśmy z małego miasta w którym wszystko odbywało się bardzo powoli i ospale ? w porównaniu do tego, Bydgoszcz była tętniącą życiem metropolią. Mimo to nie wiem czy bym się tu odnalazł.