You are currently viewing Kto prowadzi szybki kurs angielskiego?

Kto prowadzi szybki kurs angielskiego?

W liceum w klasie miałam same dziewczyny. Może ze względu na to, że wybrałam profil humanistyczny i jakoś tam nie było zbyt wielu chętnych chłopaków. Ze względu na to, że były same dziewczyny klasa była dość specyficzna.

Szybki kurs angielskiego ze świetną prowadzącą

szybki kurs angielskiegoJednak inaczej jest w klasach gdy są osoby mieszane. Było naprawdę bardzo dużo zdolnych osób u mnie w klasie. Szczególnie jedna dziewczyna była naprawdę świetna z języków obcych. W klasie humanistycznej miałyśmy trzy języki obce w tym łacinę. I koleżanka była naprawdę świetna ze wszystkiego. Rozmawiała po angielsku czy niemiecku niemal tak jak w języku ojczystym. Bardzo jej tego zazdrościłam. Dla mnie niemiecki zawsze był bardzo trudny. Koleżanka skończyła filologię angielską i germanistykę i zaczęła pracować jako lektor. Wiem, że prowadziła z powodzeniem angielski dla firm w Bydgoszczy i nie tylko. Potem była szkoła języka niemieckiego gdzie pracowała jako lektor niemieckiego właśnie. Jednocześnie także była szkoła języka angielskiego gdzie prowadziła kursy popołudniowe. Mój kolega z pracy trafił do niej na szybki kurs angielskiego jaki prowadziła. Opowiadał mi, że jest naprawdę świetna. Mówił, że ze względu na to jaki ma akcent myśleli, że jest to osoba, która jest narodowości brytyjskiej lub jakiejś innej anglojęzycznej. Wszyscy byli bardzo zdziwieni gdy powiedziała coś po Polsku. Koleżanka podobno także bardzo dobrze uczy i ma świetny kontakt z uczniami. W sumie zawsze była bardzo pomocna i potrafiła chyba wszystkim wytłumaczyć jakieś zawiłości językowe. Cieszę się, że uczy ludzi bo miała od zawsze do tego talent. Koleżanka podczas nauki stawia na naukę słówek.

Mniejszą wagę ma dla niej gramatyka. I bardzo dobrze. Pamiętam jak w liceum uczyliśmy się gramatyki a bardzo mało słówek. A powinno być odwrotnie. W temacie nauki języka polecam wszystkim stronę internetową http://speakfast.eu.